Firmamız 10 yıldır, Ankara Koltuk Yıkama, Petek Temizleme, Halı Yıkama, Kombi Bakımı, Klima Bakımı gibi ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri siz değerli müşterilerimize profesyonel anlamda sağlamaktadır.

Ankara’nın ilçeleri dahilinde ki; Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle bölgelerine ücretsiz servis imkânı sunarken aynı zamanda %100 memnuniyet garantisi kapsamında para iade garantisi veriyoruz!

Sadece Ankara ili hinterlandında kalmayıp aynı zamanda İzmir, Bursa, İstanbul, Antalya gibi şehirlerimizde dönemsel olarak partner firmalarımızdan destek alarak yine aynı kalitede hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Firmamızdan alacağınız tüm hizmetlerde, yılın her dönemi yüzdesel indirimler sağlanıyor olup bu ve aynı zamanda hizmet alan müşterilerimize özel olarak verdiğimiz indirim kuponları ile farklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Servis Olsun firması olarak mottomuz olan müşteri yorumlarına hizmet sonrası canlı videolardan ulaşabilir ve neden bizi tercih etmeniz gerektiğini gözlemleyebilirsiniz.

Ankara Yıkama ve Bakım Hizmetleri:

Koltuk Yıkama

Oto Koltuk Yıkama

Halı Yıkama

Petek Temizleme

Kombi Bakımı

Klima Bakımı

Hizmet almak veya farklı konularda bilgi edinmek için 0555 165 45 45 numaralı kurumsal hattımızdan bizlere 08:00-20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten sevinç duyarız. Görüşmek Üzere…