ankara halı yıkama fiyatları firmaları

Ankara Halı Yıkama Firmaları içinde Tavsiye Edilenler

Halı yıkama Ankara Etimesgut, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Sincan ve Çankaya ilçelerinde oldukça rağbet gören sektör haline gelmiştir. Böylesine tercih edilen bir sektör olması, Ankara halı yıkama firmalarını arttırsa da, özellikle bayanlar oldukça seçici davranıp halı yıkama Ankara tavsiye oranı en yüksek olanlara yönelmektedir. Temizlik ve hijyenin yanı sıra önemli bir kriter olan, Ankara halı yıkama fiyatları ise her sene değişkenlik göstermektedir. Burada asıl dikkat edilmesi gereken nokta, hayli yüksek fiyatlarla satın aldığınız halılarınızı ucuz işçiliğe teslim etmemek olmalıdır. Çünkü, halı yıkama Ankara piyasasında neredeyse %80 memnuniyetsiz sonuçlar getirmektedir.

Ankara Halı Yıkama Firmaları

Günümüz şartlarında 1-2 lira daha uygun fiyata hizmet veren birçok Ankara’da halı yıkama firmaları fabrikalarda değil mahalle dükkanlarında manuel ve tek fırçalı makineler kullanmaktadır. Profesyonel hizmet vermedikleri içinde, halılarınızı ya lekeleri tam çıkmamış yada daha kötüsü renk atmış, yanmış şekilde teslim etmektedir.

Halı yıkama işlemi profesyonel fabrikalarda birkaç işlemden geçirilerek yapılmalıdır. Etiketleme, Toz Alma, Yıkama, Kurutma ve Poşetleme işlemleri bunlardan en çok bilinenleri olup yapılması gereken tüm bu aşamalar Ankara’da en iyi halı yıkama firmalarının belirleyici özellikleri arasındadır.,

ankara halı yıkama
ankara halı yıkama

Ankara halı yıkama yerleri sadece uygulama aşamaları için değil aynı zamanda kullandıkları şampuanla da seçime tabi tutulmalıdır. Özellikle dünyaca kabul görmüş, ERA111 şampuan kullanan firmaların tercih edilmesi doğru atılacak adımlardan birisidir. Halı yıkama makinelerinin ise çoğu amacı dışında pazarlama stratejisi üzerine satılıyor olup ihtiyacınızı karşılamamaktadır. Açıkçası boşuna onlarca para verip sonradan kullanmayanlar arasına katılmanızı istemeyiz. 

Halı Yıkama Ankara Fiyatı

Ankara halı yıkama fiyat araştırması yaparken yukarıda belirttiğimiz kriterlere dikkat etmeniz değerli halılarınız açısından oldukça önem arz etmektedir. Uygun fiyata hizmet alacağım derken %80 mağduriyet yaşayan tarafta olmayın!

Halı Yıkama Ankara Tavsiye

Servis Olsun firması olarak uzun yıllardır kilim halı yıkama Ankara da lider olduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Öyle ki, hiçbir firmanın yapmadığı şeyi yapıyoruz! Hizmet sonrası müşterilerimizin memnuniyetlerini dile getirdiği canlı videoları herkes ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Halı yıkama Ankara firmaları tavsiyesi istiyorsanız hiç düşünmeyin firmamız ile temasa geçin deriz. Hemen bize ulaşıp profesyonel destek alabilirsiniz.

 1. Fadime Teke diyor ki:

  Merhaba Servis Olsun yetkilisi:)

  Birkaç gün önce bahar temizliği için halı yıkama hizmetinizden faydalandım. Özellikle halılarımın içlerinde çok değerli Çin Halısı olduğu için oldukça tedirgindim, fakat binada ki komşumun tavsiyesi ile sizi bulduğum için denemeye karar verdim. Halılarım çok güzel temizlenmiş şekilde teslim edildi. Herkese tavsiye ederim, servis olsun firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Fakat talebinizi birkaç gün önceden belirtmenizde fayda var, yoğun oldukları için ancak gelebiliyorlar:)

  Herkesçiklere iyi günler olsun
  Fadime Teke

 2. Ece Kander diyor ki:

  Merhaba sevgili arkadaşlar,

  Nisan ayının ortalarında korona virüs salgını temizliği için halılarımı Servis Olsun firmasına verdim. Gerçekten çok güzel iş çıkardılar, herkese tavsiye ederim, inanın pişman olmazsınız. Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.