fbpx

Halılarınızı Fabrikamızda Yıkayıp İlk Günkü Gibi Pırıl Pırıl Teslim Ediyoruz

Halılarınızı Dünyaca kabul görmüş "Era 111" Halı Şampuanı ile son teknoloji fabrikalarımızda yıkıyoruz. Dilerseniz fabrikamızı gelip ziyaret edebilirsiniz. Her müşterinin halılarını ayrı olacak şekilde yıkayıp pırıl pırıl teslim ediyoruz. Özel halılarınız varsa endişelenmeyin, zarar görmemeleri için onlara farklı yıkama modelimizi uyguluyoruz.

Peki Hangi İşlemler Uygulanır

Etiketleme, ölçüm, leke kontrolü ve etiketleme

Titreşimli Sistemde Toz Çırpma

3 Aşamalı Yıkama ve Durulama

Sıkma ve Kurutma

Son Kontrol ve Paketleme

Halıya işlemiş inatçı lekeler için ayrıca özel leke çıkarıcı ürünler kullanırız. Kullandığımız ürünlerin hiçbiri kimyasal veya alerjenik değildir. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yıkadığımız halıları kurutma odalarında beklettiğimiz için kış aylarında dahi yıkanan halılar yalnızca birkaç gün içinde kurur ve teslime dilir.

Adını ve Telefonunu Gönder Kısa Süreli Fırsatı Kaçırma

    daySaatDakikaSaniye0
  • 0
  • 0
  • 0

2̶5̶0̶ ̶D̶e̶ğ̶i̶l̶ Sadece 99 TL İndirimi Kaçırma

Fiyat Politikamız

Fiyatlarımız piyasa koşullarında ki diğer firmalara göre en az %25 indirimlidir. Fiyatımızın uygun olması hizmet kalitemizi düşürmez, çünkü biz kurumsal bir firmayız ve müşteri kitlemize güveniyoruz!.

%100 Memnuniyet Garantisi

Memnun kalmadığınız bir temizlik söz konusu olursa aynı gün işlemi tekrar uygularız. Düşünün ki %100 güven sağlamak ve yaptığımız işin kalitesini göstermek için sizler gibi müşterilerimizin hizmet sonrası memnuniyetlerini dile getirdikleri röportajları sitemiz ve tüm sosyal mecralarda izleyebilirsiniz.

Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz

Yapmanız Gereken Sadece Adınızı ve Telefonunuzu Göndermek

TOP