fbpx

BİLGİ ALMAK İÇİN ADINIZI VE TELEFONUNUZU GÖNDERİN

Halılarınızı Dünyaca kabul görmüş "Era 111" Halı Şampuanı ile son teknoloji fabrikalarımızda yıkıyoruz. Dilerseniz fabrikamızı gelip ziyaret edebilirsiniz. Her müşterinin halılarını ayrı olacak şekilde yıkayıp pırıl pırıl teslim ediyoruz. Özel halılarınız varsa endişelenmeyin, zarar görmemeleri için onlara farklı yıkama modelimizi uyguluyoruz.

Hangi İşlemler Uygulanır

Etiketleme, ölçüm, leke kontrolü ve etiketleme

Titreşimli Sistemde Toz Çırpma

3 Aşamalı Yıkama ve Durulama

Sıkma ve Kurutma

Son Kontrol ve Paketleme

Fiyat Politikamız

Fiyatlarımız piyasa koşullarında ki diğer firmalara göre en az %25 indirimlidir. Fiyatımızın uygun olması hizmet kalitemizi düşürmez, çünkü biz kurumsal bir firmayız ve müşteri kitlemize güveniyoruz!

%100 Memnuniyet Garantisi

Memnun kalmadığınız bir temizlik söz konusu olursa aynı gün işlemi tekrar uygularız. Düşünün ki %100 güven sağlamak ve yaptığımız işin kalitesini göstermek için sizler gibi müşterilerimizin hizmet sonrası memnuniyetlerini dile getirdikleri röportajları sitemiz ve tüm sosyal mecralarda izleyebilirsiniz.

İndirimi Kaçırma

Bilgi almak için aşağıdaki alana adınızı ve telefonunuzu yazıp gönderin sizi arayalım. Size özel "İndirim Kuponu" almak için e-mail adresinizide yazabilirsiniz. Mail adresinize göndereceğimiz kodu kullanarak sitemizdeki tüm hizmetlerden ekstra %10 indirimli faydalanabilirsiniz.

Arkadaşına Öner

HALI YIKAMA HİZMETİMİZİ ALAN MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİLER?

Diğer Hizmetlerimiz

TOP