ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYIN

Klimanızın bakımı ve temizliğini, tercihinize göre buharlı veya yıkama modeli ile gerçekleştiriyoruz. Üstelik tüm bu işlemler, klimanız sökülmeden bulunduğu yerde ve evinizi hiçbir şekilde kirletmeden profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılıyor.

Peki Hangi İşlemler Uygulanır

🛠 Evaparatör- kondaserin basınçlı temizlenir

🛠 Klima gazının yüksek ve alçak basınç değerleri kontrol edilir

🛠 Elektrik tesisatları, V otamat, Voltaj- akım değerleri kontrol edilir

🛠 Soket bağlantılarının tamamı kontrol edilir

🛠 Drenaj tavası ile drenaj hattının temizliği yapılır

🛠 Fanların ve tüm pervanelerinin temizliği yapılır

🛠 Duyu yöntemiyle ses kontrolü sağlanır

🛠 Görüntü kontrolü yapılır

🛠 Eksik gaz şarjı tamamlanır

Klima Bakımının düzenli olarak yapılması uzun ömürlü kullanılmasına ve tam performans göstermesine olanak sağlarken aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca, ortam içerisindeki hava sirkülasyonunu sağladığı için temiz ve hijyenik bir ortamda bulunabilmek adına filtrelerinin temiz olması gerekmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı periyodik olarak klima bakımı işleminin yapılması şarttır.

Fiyat Politikamız

Fiyatlarımız piyasa koşullarında ki diğer firmalara göre en az %25 indirimlidir. Fiyatımızın uygun olması hizmet kalitemizi düşürmez, çünkü biz kurumsal bir firmayız ve müşteri kitlemize güveniyoruz!.

%100 Memnuniyet Garantisi

Memnun kalmadığınız bir temizlik söz konusu olursa aynı gün işlemi tekrar uygularız. Düşünün ki %100 güven sağlamak ve yaptığımız işin kalitesini göstermek için sizler gibi müşterilerimizin hizmet sonrası memnuniyetlerini dile getirdikleri röportajları sitemiz ve tüm sosyal mecralarda izleyebilirsiniz.

HEMEN ÇAĞIR