fbpx

BİLGİ ALMAK İÇİN ADINIZI VE TELEFONUNUZU GÖNDERİN

Klimanızın bakımı ve temizliğini, tercihinize göre buharlı veya yıkama modeli ile gerçekleştiriyoruz. Üstelik tüm bu işlemler, klimanız sökülmeden bulunduğu yerde ve evinizi hiçbir şekilde kirletmeden profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılıyor.

Hangi İşlemler Uygulanır

Evaparatör- kondaserin basınçlı temizlenir

Klima gazının yüksek ve alçak basınç değerleri kontrol edilir

Elektrik tesisatları, V otamat, Voltaj- akım değerleri kontrol edilir

Soket bağlantılarının tamamı kontrol edilir

Drenaj tavası ile drenaj hattının temizliği yapılır

Fanların ve tüm pervanelerinin temizliği yapılır

Duyu yöntemiyle ses kontrolü sağlanır

Görüntü kontrolü yapılır

Eksik gaz şarjı tamamlanır

Fiyat Politikamız

Fiyatlarımız piyasa koşullarında ki diğer firmalara göre en az %65 indirimlidir. Fiyatımızın uygun olması hizmet kalitemizi düşürmez, çünkü biz kurumsal bir firmayız ve müşteri kitlemize güveniyoruz!

%100 Memnuniyet Garantisi

Memnun kalmadığınız bir temizlik söz konusu olursa aynı gün işlemi tekrar uygularız. Düşünün ki %100 güven sağlamak ve yaptığımız işin kalitesini göstermek için sizler gibi müşterilerimizin hizmet sonrası memnuniyetlerini dile getirdikleri röportajları sitemiz ve tüm sosyal mecralarda izleyebilirsiniz.

İndirimi Kaçırma

Bilgi almak için aşağıdaki alana adınızı ve telefonunuzu yazıp gönderin sizi arayalım. Size özel "İndirim Kuponu" almak için e-mail adresinizide yazabilirsiniz. Mail adresinize göndereceğimiz kodu kullanarak sitemizdeki tüm hizmetlerden ekstra %10 indirimli faydalanabilirsiniz.

Arkadaşına Öner

KLİMA BAKIM HİZMETİMİZİ ALAN MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİLER?

Diğer Hizmetlerimiz

TOP