fbpx

Koltuklarınız İlk Günkü Gibi Olsun

Koltuk Yıkama hizmetimiz son teknoloji sanayi tipi makineler ile yapılmaktadır. Kullandığımız şampuanlar ise Dünyaca kabul görmüş "Era11" ve "Organik Amway" ürünleri olduğu için en hassas kumaşa sahip olan koltuklar dahil risksiz temizlenebilmektedir.

Hangi İşlemler Uygulanır

Ön Yıkama

Şampuanlama

Spiral Makine ile Ovalama

Vakum ile Çekme

Tercihe Göre Parfümleme

Kalem gibi çıkmayan lekeler için ayrıca özel leke çıkarıcı ürünler kullanırız. Kullandığımız ürünlerin hiçbiri kimyasal veya alerjenik olmadığı için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Vakumlu yıkama yaptığımız için kış aylarında dahil ev koltuklarınız yalnızca birkaç saat içinde kurur ve kullanabilirsiniz.

Adınız ve Telefonunuz

Müşterilerimizi Dinleyin

2̶5̶0̶ ̶D̶e̶ğ̶i̶l̶ Sadece 149 ₺

Fiyat Politikamız

Ev Koltuk Yıkama Fiyatlarımız piyasa koşullarında ki diğer firmalara göre en az %50 indirimlidir. Fiyatımızın uygun olması hizmet kalitemizi düşürmez, çünkü biz kurumsal bir firmayız ve müşteri kitlemize güveniyoruz!

%100 Memnuniyet Garantisi

Memnun kalmadığınız bir temizlik söz konusu olursa aynı gün işlemi tekrar uygularız. Düşünün ki %100 güven sağlamak ve yaptığımız işin kalitesini göstermek için sizler gibi müşterilerimizin hizmet sonrası memnuniyetlerini dile getirdikleri röportajları sitemiz ve tüm sosyal mecralarda izleyebilirsiniz.

Öncesi ve Sonrası

Nasıl Yapıyoruz

%100 Memnuniyet Garantisi

TOP
WhatsApp chat