fbpx

BİLGİ ALMAK İÇİN ADINIZI VE TELEFONUNUZU GÖNDERİN

Kombinizin sorunsuz çalışması ve kullanım süresinin uzaması adına her yıl düzenli bakım yaptırmalısınız. Zamanında yapılmayan bakımlar bir süre sonra sistem içerisindeki parçalarda arızalara neden olduğu için ekstra masraf çıkmasına neden olur.

Hangi İşlemler Uygulanır

Kombideki mevcut su boşaltılır

Genleşme tankı havası ölçülür, gerekirse hava basılır

Brülör temizliği yapılır

Yanma haznesinin temizliği yapılır

Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir

Üç yollu vana temizlenir

Gaz ayar kontrolleri yapılır

Kalorifer filtresi sökülerek temizlenir

Su verilir ve kombi bar seviyesi 1,5 olarak ayarlanır

Sıcak su ve petek çalışması kontrol edilir

Fiyat Politikamız

Fiyatlarımız piyasa koşullarında ki diğer firmalara göre en az %35 indirimlidir. Fiyatımızın uygun olması hizmet kalitemizi düşürmez, çünkü biz kurumsal bir firmayız ve müşteri kitlemize güveniyoruz!

%100 Memnuniyet Garantisi

Memnun kalmadığınız bir temizlik söz konusu olursa aynı gün işlemi tekrar uygularız. Düşünün ki %100 güven sağlamak ve yaptığımız işin kalitesini göstermek için sizler gibi müşterilerimizin hizmet sonrası memnuniyetlerini dile getirdikleri röportajları sitemiz ve tüm sosyal mecralarda izleyebilirsiniz.

İndirimi Kaçırma

Bilgi almak için aşağıdaki alana adınızı ve telefonunuzu yazıp gönderin sizi arayalım. Size özel "İndirim Kuponu" almak için e-mail adresinizide yazabilirsiniz. Mail adresinize göndereceğimiz kodu kullanarak sitemizdeki tüm hizmetlerden ekstra %10 indirimli faydalanabileceksiniz.

Arkadaşına Öner

KOMBİ BAKIM HİZMETİMİZİ ALAN MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİLER?

Diğer Hizmetlerimiz

TOP