fbpx

Profesyonel Yıkama Sayesinde Aracınızın Koltukları İlk Günkü Gibi Olsun!

Oto Koltuk Yıkama aşamasında kullanılan ekip ve ekipmanlar profesyonel olduğu için koltuklarınızın kusma yapma riski yoktur. Kullandığımız şampuanlar ise Dünyaca kabul görmüş "Era11" veya "Organik Amway" ürünleri olduğu için en hassas kumaşa sahip olan oto koltukları dahil risksiz temizlenebilmektedir.

Hangi İşlemler Uygulanır

Ön Yıkama

Şampuanlama

Spiral Makine ile Ovalama

Vakum ile Çekme

Tercihe Göre Parfümleme

Kalem gibi çıkmayan lekeler için ayrıca özel leke çıkarıcı ürünler kullanılır. Kullandığımız ürünlerin hiçbiri kimyasal veya alerjenik olmadığı için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Vakumlu yıkama yaptığımız için kış aylarında dahil aracınızın koltukları yalnızca birkaç saat içinde kurur ve kullanabilirsiniz.

Adını ve Telefonunu Gönder Kısa Süreli Fırsatı Kaçırma

    daySaatDakikaSaniye0
  • 0
  • 0
  • 0

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşte Kanıtları!

2̶5̶0̶ ̶D̶e̶ğ̶i̶l̶ Sadece 99 TL İndirimi Kaçırma

Fiyat Politikamız

Oto Koltuk Yıkama Fiyatlarımız piyasa koşullarında ki diğer firmalara göre en az %50 indirimlidir. Fiyatımızın uygun olması hizmet kalitemizi düşürmez, çünkü biz kurumsal bir firmayız ve müşteri kitlemize güveniyoruz!

%100 Memnuniyet Garantisi

Memnun kalmadığınız bir temizlik söz konusu olursa aynı gün işlemi tekrar uygularız. Düşünün ki %100 güven sağlamak ve yaptığımız işin kalitesini göstermek için sizler gibi müşterilerimizin hizmet sonrası memnuniyetlerini dile getirdikleri röportajları sitemiz ve tüm sosyal mecralarda izleyebilirsiniz.

Oto Koltuk Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz

Yapmanız Gereken Sadece Adınızı ve Telefonunuzu Göndermek

Öncesi ve Sonrası Birkaç Video

%100 Memnuniyet Garantisi

TOP
WhatsApp chat