fbpx

BİLGİ ALMAK İÇİN ADINIZI VE TELEFONUNUZU GÖNDERİN

Oto Koltuk Yıkama hizmetimiz son teknoloji sanayi tipi makineler ile yapılmaktadır. Kullandığımız şampuanlar ise Dünyaca kabul görmüş "Era11" veya "Organik Amway" ürünleridir.

Hangi İşlemler Uygulanır

Ön Yıkama

Şampuanlama

Spiral Makine ile Ovalama

Vakum ile Çekme

Tercihe Göre Parfümleme

Kalem gibi çıkmayan lekeler için ayrıca özel leke çıkarıcı ürünler kullanılır. Kullandığımız ürünlerin hiçbiri kimyasal veya alerjenik değildir. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Vakumlu yıkama yapıldığı için kış aylarında dahi yalnızca birkaç saat içide kullanabilirsiniz.

Fiyat Politikamız

Fiyatlarımız piyasa koşullarında ki diğer firmalara göre en az %50 indirimlidir. Fiyatımızın uygun olması hizmet kalitemizi düşürmez, çünkü biz kurumsal bir firmayız ve müşteri kitlemize güveniyoruz!

%100 Memnuniyet Garantisi

Memnun kalmadığınız bir temizlik söz konusu olursa aynı gün işlemi tekrar uygularız. Düşünün ki %100 güven sağlamak ve yaptığımız işin kalitesini göstermek için sizler gibi müşterilerimizin hizmet sonrası memnuniyetlerini dile getirdikleri röportajları sitemiz ve tüm sosyal mecralarda izleyebilirsiniz.

İndirimi Kaçırma

Bilgi almak için aşağıdaki alana adınızı ve telefonunuzu yazıp gönderin sizi arayalım. Size özel "İndirim Kuponu" almak için e-mail adresinizide yazabilirsiniz. Mail adresinize göndereceğimiz kodu kullanarak sitemizdeki tüm hizmetlerden ekstra %10 indirimli faydalanabilirsiniz.

Arkadaşına Öner

OTO KOLTUK YIKAMA HİZMETİMİZİ ALAN MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİLER?

Diğer Hizmetlerimiz

TOP