fbpx

BİLGİ ALMAK İÇİN ADINIZI VE TELEFONUNUZU GÖNDERİN

Peteklerinizi ilaçlı ve makineli temizliyoruz. Tüm işlemler banyodan yapıldığı için evinizde hiçbir şekilde kirlenme olmuyor. Kombi veya tesisatım zarar görür mü diye de düşünmeyin, profesyonel ekibimiz tarafından yetkili kurum onaylı ilaç kullanılarak temizlik yapılıyor.

Hangi İşlemler Uygulanır

Petekler ve Tesisat Ön Yıkama Yapılır

Petekler Tek Tek Temizlenir

Tüm Sistem İlaçlı Temizlenir

Sisteme Su Verilir ve Havası Alınır

Kombi Çalıştırılıp Test Yapılır

Fiyat Politikamız

Fiyatlarımız piyasa koşullarında ki diğer firmalara göre en az %45 indirimlidir. Fiyatımızın uygun olması hizmet kalitemizi düşürmez, çünkü biz kurumsal bir firmayız ve müşteri kitlemize güveniyoruz!

%100 Memnuniyet Garantisi

Memnun kalmadığınız bir temizlik söz konusu olursa aynı gün işlemi tekrar uygularız. Düşünün ki %100 güven sağlamak ve yaptığımız işin kalitesini göstermek için sizler gibi müşterilerimizin hizmet sonrası memnuniyetlerini dile getirdikleri röportajları sitemiz ve tüm sosyal mecralarda izleyebilirsiniz.

İndirimi Kaçırma

Bilgi almak için aşağıdaki alana adınızı ve telefonunuzu yazıp gönderin sizi arayalım. Size özel "İndirim Kuponu" almak için e-mail adresinizide yazabilirsiniz. Mail adresinize göndereceğimiz kodu kullanarak sitemizdeki tüm hizmetlerden ekstra %10 indirimli faydalanabilirsiniz.

Arkadaşına Öner

PETEK TEMİZLEME HİZMETİMİZİ ALAN MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİLER?

Diğer Hizmetlerimiz

TOP