Yerinde Oto Koltuk Yıkamanın Avantajları Nelerdir? | Ankara Oto Koltuk Yıkama

Araba, Araç (Oto) Koltuk Yıkama, Temizleme Fiyatları nedir ve nasıl yapılır? Araçlarımız, evlerimizden sonra en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden birisidir. Özellikle seyahat etmekten hoşlanan kişilerin çok daha sık kullandığı otomobiller, gerek dış etkenler gerekse de kişilerden kaynaklanan nedenlerle çok sık kirlenirler. Ancak araçlarda toza ve lekelere en çok maruz kalan yerler koltuklardır. Çünkü araçlar içerisinde en çok temas halinde olunan alanlar koltuklardır. Kire ve lekeye maruz kalan araç koltukları, mutlaka belirli periyotlar ile temizlenmelidir. Aksi halde kirler derinlere işleyerek sağlığa zarar verir hale gelebilirler. Bu nedenle kirlere ve lekelere bir an önce müdahale edilmelidir. Ayrıca çoğu araç sahibi, araç koltuklarının yüzeyinde kir ya da leke olmadığı için temiz olduklarını düşünür ve koltuklarını temizleme gereği duymaz. Ancak bu oldukça yanlış bir durumdur. Çünkü temizlenmeyen koltuklar içerisinde yer alan tozlar, bir süre sonra bakteri yuvası haline gelmektedir. Gözle görülmesi imkânsız bu canlılar, özellikle çocuk sağlığı açısından tehlike arz etmektedir. Bu nedenle düzenli aralıklar ile yerinde (mobil) oto koltuk yıkama hizmeti alınmalıdır.

Yerinde oto koltuk yıkama, özellikle kumaş döşemelerin %100 hijyene kavuşması için tek yoldur. Çünkü araç sahiplerinin kendi imkânları ile yaptıkları araç koltuk temizliği yüzeysel bir temizlik sağlamaktadır. Bunun en önemli nedeni ekipman yetersizliğidir. Ankara oto koltuk yıkama firmaları ise sahip oldukları son teknoloji ekipmanlar ile koltukların en derinindeki kir ve bakterileri dahi temizler ve araçları hijyene kavuşturur. Peki, neden yerinde oto koltuk yıkama hizmeti almalısınız? Bu hizmetin araç koltuklarınız ve sizin için sağladığı avantajlar nelerdir?

Yerinde Oto Koltuk Yıkama Hizmeti ve Avantajları

Minimum Zamanda Maksimum Hijyen

Aracınızın kısa süre içerisinde %100 hijyene kavuşmasını istiyorsanız, mutlaka oto koltuk yıkama hizmeti almalısınız. Sizin seçtiğiniz yere gelerek aracınızın koltuklarını yıkayan ekipler, işin uzmanı oldukları ve profesyonel ekipmanlar kullandıkları için koltuklarınız kısa süre içerisinde hijyene kavuşacaktır. Ancak yerinde oto koltuk yıkama süresi belli faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Çünkü uzun yıllar yıkatılmayan ya da motor yağı vb. lekelerin bulunduğu araç koltuklarının temizliği, düzenli olarak temizlenen koltuklara göre daha uzun sürecektir. Yine de bu işlemler, kendi  imkanlarınız ile yaptığınız oto koltuk temizliği için ayırdığınız vakitten daha kısa sürecektir.

Organik Oto Koltuk Yıkama Şampuanları ile Güvenilir Hizmet

Yerinde oto koltuk yıkama hizmetinin en önemli avantajlarından birisi de, temizlik işlemi sırasında doğal ürünlerin kullanılmasıdır. Bu anlamda Ankara oto koltuk yıkama işlemleri sırasında organik “Amway” şampuan kullanılmaktadır. Böylece yolculuklarınız sırasında koltuklarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Araç koltuklarının organik ürünler ile temizlenmesi, zannedilenden çok daha önemli bir durumdur. Çünkü ağır kimyasallar içeren temizlik ürünleri ile temizlenen koltuklar, çeşitli hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Bu hastalıkların başında çeşitli alerjik rahatsızlıklar ve solunum yolu hastalıkları gelmektedir. Özellikle astım, bronşit gibi rahatsızlıklarınız varsa arabanızın koltuklarının organik ürünler ile yıkandığından emin olmalısınız. Yine kişiler, kendi imkânları ile yaptıkları araç koltuk temizliği sırasında da aynı hataya düşmekte ve kimyasallar içeren ürünler kullanmaktadır. Ancak daha önce de bahsettiğimiz gibi bu ürünleri kullanmaktan kesinlikle kaçınılmalıdır.

Modern Ekipmanlar Sayesinde Araç Koltuklarında İlk Günkü Görünüm

Koltukların profesyonel bir Ankara oto koltuk yıkama firması tarafından temizlenmesinin bir diğer avantajı ise, koltukların herhangi bir şekilde deforme olmamasıdır. Çünkü oto koltuk yıkama konusunda uzman ekipler, öncelikli olarak koltuk döşemelerinin cinsini göz önünde bulundurur. Bu sayede koltuklar, temizlik işlemi sırasında yıpranmaz ve ilk günkü yeniliklerini korurlar. Eğer siz de koltuklarınızda hem %100 hijyen sağlamak hem de kullanım ömürlerini uzatmak istiyorsanız Ankara yerinde koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Peki, bu avantajlı hizmetten yararlanmak için yapmanız gerekenler nelerdir?

Profesyonel Oto Koltuk Yıkama Hizmeti Almak İçin Neler Yapmalısınız?

Ankara oto koltuk yıkama hizmetinin avantajlarından yararlanmak için yapmanız gereken oldukça basittir. Hemen bizimle iletişime geçebilir veya koltuk yıkama başvuru formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurmanızın ardından kısa bir süre sonra Servis Olsun sizinle iletişime geçecektir. Ayrıca oto koltuk yıkama fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için fiyat listemizi de inceleyebilirsiniz. Tüm bunların yanında oto koltuk yıkama aşamaları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için yerinde oto koltuk yıkama konulu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.